Ons landhuis annex koetshuis en grote schuur staat in Souillac, in het hart van de Dordognevallei.

Het is zeer rustig gelegen te midden van een prachtige natuur en gebouwd tegen een heuvel in de vallei van de Borrèze (een zijrivier van de Dordogne). Het domein vormt samen met vier buurhuizen het gehucht La Forge.

Geniet van tuin en zwembad (12m x 6m) en van de prachtige, groene omgeving, waar zoveel te beleven valt, dat u zeker tijd te kort komt!

Blijven eten kan. Weet dat Jan een groot wijnliefhebber is, die u met plezier inwijdt in alle punten en komma’s van de lokale productie.

  • WiFi
  • Kindvriendelijk
  • Nederlands contactpersoon
  • Eigen sanitair
  • Table d'hotes
  • Zwembad
  • Wasmachine

Jan en Marion Truyts-Michielssen

Meer over de eigenaar Sluiten

Charmant domein.

Le Manoir wordt gerund door de Belgische eigenaren Jan en Marion: “Wij houden ervan om mensen te ontvangen en voelen ons bevoorrecht dat we nu in Frankrijk wonen en onze ervaringen kunnen delen met al wie bij ons op vakantie komt!”

Overweegt u om een hapje mee te eten in Le Manoir?
De specialiteiten van de kok zijn: verse producten die letterlijk van bij de buren komen.

Dineren kunt u al vanaf € 25 per persoon.

U kunt door Jan en Marion worden verwelkomd in de volgende talen:
– Nederlands
– Frans
– Engels

Meer over Jan en Marion
Dit huis was voor ons liefde op het eerste gezicht. De kamers waren toe aan een grondige renovatie, maar dat hield ons niet tegen.
Nu zijn we fier dat we beschikken over 3 volledig vernieuwde sfeervolle gastenkamers, waaronder één familiekamer met twee afzonderlijke slaapkamers.

We hebben ook een groot koetshuis met daarin 2 gîtes voor 4 personen, één voor 5 personen en 2 gîtes voor 2 personen. Buiten het seizoen toveren we de gîtes voor 2 personen om ‘studio d’hôtes’: alle voordelen van een gastenkamer gecombineerd met alle voordelen van een gîte!

We komen zelf graag buiten en genieten dan van onze tuin. Die is 1 hectare groot, en bestaat (gelukkig) ook voor een groot deel uit bos. We hebben zelfs een eigen grot, heel spannend voor de kinderen! En als het even kan, leggen we ons met plezier zelf ook eens aan het zwembad.

max. 2 personen

Kamer Braucol

  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Tweepersoonsbed

max. 2 personen

Kamer Colombard

  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Zithoek
  • Tweepersoonsbed

Kamer Manseng

  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Zithoek
  • Tweepersoonsbed

max. 2 personen

Kamer Mauzac

  • Eigen toilet
  • Kastruimte
  • Kinderbed mogelijk
  • Badkamer met douche en ligbad
  • Tweepersoonsbed

Afstand tot Utrecht 985 km

Souillac is gelegen in de vallei van de Dordogne. Deze vallei doorsnijdt drie departementen: de Lot (de Quercy), de Corrèze en de Dordogne (de Périgord).

Le Manoir ligt in de Lot, maar op slechts vijf kilometer afstand van het departement Dordogne. De streek is een van de mooiste en meest geliefde van Frankrijk en biedt de ideale combinatie van een afwisselend landschap, een mild klimaat, een overvloed aan cultuur en een uitstekende regionale keuken.

Le Manoir vormt het ideale vertrekpunt voor een bezoek aan de vele indrukwekkend kastelen, musea, prehistorische grotten en middeleeuwse stadjes.

WANDELEN EN FIETSEN
Voor wandelaars en fietsers zijn de heuvels rondom Le Manoir een uitdaging. Er liggen tal van door onszelf uitgewerkte wandelingen op u te wachten. Een all in wandelarrangement behoort tot de mogelijkheden. Komt u met de fiets, dan stalt u die veilig en droog in onze schuur. Wie wil, huurt een fiets in Souillac.

MARKTPLAATSJE
Op slechts 4 km ten zuidoosten ligt Souillac, een gezellig marktplaatsje met een ruim aanbod van restaurants, winkels, banken en andere faciliteiten en beroemd om zijn abdijkerk met prachtige sculptuur.

GOLF
Golft u, of wil u het gewoon eens proberen? Op amper 2 km afstand ligt een prachtige (maar volgens kenners moeilijke! ) 18-holes golfbaan.

KANO
En een van dé klassiekers waar heel wat van onze gasten niet over uitgepraat geraken: een kanotochtje op de Dordogne. U kiest zelf afstand en duur.

Gîtes van deze eigenaar

Arrangementen, workshops en bijzonderheden