La Belle Bleu ligt in de mooie streek van de Lot, in het zuiden van Frankrijk. Wat vroeger een oude bergerie was, is nu een sfeervol domein met ons eigen woonhuis, een gîte en een chambre d’hôte.

Het is een unieke locatie, te midden van de natuur, met prachtig uitzicht op het dorpje Sainte Croix en slechts 5 km van Montcuq. Gezellige Franse dorpjes met markten, restaurants en cafés, winkels en supermarkten, galerijen en brocantes zijn allemaal in de buurt te vinden.

Koken is een echte passie voor Chanthal. U kan zich dan ook ‘s avonds culinair laten verwennen met een heerlijke 3-gangen maaltijd met uitzicht vanop ons mooie terras. Alles wordt vers bereid, dus reserveren is een must.

  • WiFi
  • Nederlands contactpersoon
  • Eigen sanitair
  • Honden welkom in overleg
  • Table d'hotes
  • Zwembad

Chanthal van der Lelie en Natasja Kovacs

Meer over de eigenaar Sluiten

De beschikbaarheidskalender van deze chambres d'hôtes is niet recent bijgewerkt. De eigenaar zal je na het doen van een reservering snel laten weten of je hier in de door jou gewenste periode terecht kan.

max. 4 personen

La Belle Bleu Kamer

  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche
  • Kastruimte
  • Televisie
  • Tweepersoonsbed

Afstand tot Utrecht 1076 km

MONTCUQ
5 km van ons vandaan ligt Montcuq, hier kunt u boodschappen doen. Er zijn wat winkeltjes, terrasjes, restaurantjes en een groot zwemmeer. Montcuq is een historisch dorp, gelegen op de route van Compostella, met leuke restaurantjes en barretjes, winkeltjes, supermarkt, ... Iedere zondagochtend vind je hier een mooie markt en er is een groot zwemmeer.

DORPJES
Andere leuke dorpjes in de buurt met winkeltjes, terrasjes, restaurantjes etc. zijn Lauzerte, Montaigu de Quercy, Castelnau Montratier, etc.

OUDE STADJES
We raden ook de prachtige schilderachtige oude stadjes aan die je in de buurt kan bezoeken, zoals Penne d'Agenais, Lauzerte, Pujols, Sarlat, Gourdon, Cahors, Souillac, Brive, Saint-Cirq-Lapopie. En niet te vergeten Rocamadour, waar je je echt terug in de middeleeuwen waant.

MARKTEN
Elke dag kunt u naar een gezellige Franse markt of een brocante, vide-greniers, of 's avonds lekker eten op de avondmarkten waar de boeren hun lokale producten voor u bereiden.

OVERIG
Verder zijn we ook heel centraal gelegen om alle mooie plekjes in de Lotstreek te gaan verkennen: kastelen, prehistorische grotten, musea, wijn proeven, kano varen op de rivieren, fietsen, paardrijden, vissen, golfen. Ook kunt u wandelen, paardrijden, golven, fietsen, kanoën en nog veel meer.

Gîtes van deze eigenaar