Landelijk gelegen kleinschalige B&B, Gite en 6 safaritenten met zwembad vlakbij Bergerac.

  • WiFi
  • Kindvriendelijk
  • Honden welkom
  • Table d'hotes
  • Zwembad
Simply Canvas eigenaren

Sandra en Santi

Meer over de eigenaar Sluiten

Simply Canvas is met hart en ziel opgezet en ontwikkeld tot een plek waar je weer even op adem kunt komen, genieten van de natuur, mooi eten en comfortabele accommodaties.

Simply Canvas Chambres d’Hotes, Gites en Safaritenten wordt gerund door de Nederlandse eigenaren Sandra & Santi: “Sandra & Santi trakteren jullie op een warm onthaal, heerlijke maaltijden en gepassioneerde gesprekken over tuinieren en de natuur.”

Wat maakt Simply Canvas uniek?
De rust van het platteland, heldere sterrenhemels, het zwembad en een plek waar je je thuis kunt voelen, maken ons plekje uniek. Met als extra dat het terrein van 5 hectare ontwikkeld wordt volgens de permacultuur tuiniertechnieken. “Het ligt diep in ons hart dat we op het platteland kunnen leven, meer in contact met de natuur en waar we ons hart kwijt kunnen in de tuin voor een mooiere wereld. We delen graag onze levensstijl met jullie gedurende de tijd dat jullie hier zijn.”

Overweegt u om een hapje mee te eten in Simply Canvas?
De specialiteiten van de kok zijn: we koken altijd vers en met veel groenten en lokaal en/of biologisch vlees. Grote salades, eetbare bloemen, vers geoogste kruiden. Hier en daar Aziatische specialiteiten (Santi komt uit Laos), huisgemaakte pesto’s en nog veel meer lekkers.

Dineren kunt u al vanaf € 17,50 per persoon.

Bij Simply Canvas Chambres d’Hotes, Gites en Safaritenten kan rekening gehouden worden met onderstaande dieetwensen:
– Vegetarische keuken
– Veganistische keuken
– Glutenallergie
– Notenallergie

U kunt door Sandra & Santi worden verwelkomd in de volgende talen:
– Nederlands
– Frans
– Engels
– Duits

Meer over Sandra & Santi
Duik de natuur in bij Simply Canvas, chambres d’hotes, gites en safaritenten.

We zijn een kleinschalige vakantiebestemming met 3 gites/b&b en 6 safari tenten gezamenlijk met een omheind zwembad. In de prachtige omgeving van Zuidwest Frankrijk, vlakbij Bergerac.

Graag ontvangen we jullie bij Simply Canvas.

max. 5 personen

Witte B&B huis

  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche
  • Kinderbed mogelijk
  • Zithoek
  • Tweepersoonsbed

max. 4 personen

Safaritent met eigen badkamer

  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche
  • Kinderbed mogelijk
  • Zithoek

max. 5 personen

Stenen B&B huis

  • Eenpersoonsbedden
  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche
  • Kinderbed mogelijk
  • Zithoek
  • Tweepersoonsbed

Afstand tot Utrecht 1103 km

Simply Canvas glamping en gites is gelegen in Saint Jean de Duras, een piepklein dorpje met 250 inwoners verspreid over 5 km2 op de rand van de Lot et Garonne, Dordogne en Gironde departementen. Het behoort tot de Aquitaine regio van zuidwest Frankrijk en is maar een half uurtje van Bergerac.

WANDELEN EN FIETSEN
Als je zin hebt om te wandelen hoef je alleen maar ons veld af te lopen en ben je omgeven door wijngaarden, zonnebloemvelden en vergezichten.

De dichtstbijzijnde bakker is binnen fietsafstand en er is een heel klein supermarktje op 5 minuten afstand.

DORPEN
Daarnaast zijn de vier grotere en charmante middeleeuwse dorpen Eymet, Miramont, Sainte Foy la Grande en Duras allemaal binnen 10-15 minuten afstand rijden. Hier vind je supermarkten, leuke dorpsfeesten, boerenmarkten, restaurantjes en winkeltjes met lokale produkten.

De route naar het mooie middeleeuwse stadje Sarlat is een prachtig uitje an sich en Sarlat zelf, waar veel middeleeuwse films zijn opgenomen zijn, is werkelijk de moeite waard.

WIJN
Houd je van wijn? Er is meer dan genoeg keuze uit de vele wijnchateaus allemaal op een steenworp afstand, we hebben inmiddels een best off wijnchateaus van de vele gasten verzameld over de afgelopen jaren.

BORDEAUX
Maar ook het elegante Bordeaux is prima te doen voor een dagje uit, het is een prachtige stad die zowel per auto als per trein gemakkelijk te bereiken is.

VERDER
Het gebied wordt ook wel het Toscane van Frankrijk genoemd en er is van alles te doen voor leuke uitjes. Een enorm kasteel boordevol middeleeuwse spelletjes, rivieren waarop je kunt kanoen (dichtsbijzijnde 15 min.), een leuk zwemmeer met een grote glijbaan en strandje is 30 minuten rijden (daar gaan we zelf ook graag met vrienden heen).

Beoordelingen

Elisabeth Duijser

Zeer kindvriendelijk, kleinschalig waardoor het een rustige intieme sfeer heeft. Als je wilt lekker met zn allen aan een grote tafel eten waarbij er voor elk wat wils is. Genoeg te doen in de omgeving qua activiteiten zoals kano, Bergerac bezoeken, klimbos, etc.

juli 2017

10