Chambres d'Hôtes en GitesChambres d'Hôtes en Gites
Registreren Wachtwoord vergeten?

Accommodatie

Les Huguets Chambres d' Hôtes

Nouvelle Aquitaine | Lot-et-Garonne | Villeneuve-sur-Lot
<
>

Uw gegevens & bevestigen

Accommodatiegegevens

Persoonsgegevens

Vragen en of opmerkingen

Uw reservering

Omschrijving Prijs
Subtotaal accommodatie(s)

Ik ben akkoord met de algemene voorwaarden en het privacy statement

Je aanvraag is volledig vrijblijvend

Verbeeld je even, een groot stevig huis, zoals ze alleen driehonderd jaar geleden gebouwd werden, gelegen in een prachtige serene en natuurlijke omgeving. Waar de tijd tussen ontwaken en slapengaan geregeld wordt door een uiterst gulle zon. Ontdek het!

Gerda en Ward Poppe-Notteboom onthalen u in de warme atmosfeer van hun karaktervolle huis, waar rust en sereniteit overheersen. Overnachting of verblijf, je wordt gegarandeerd verleid door de rijke tafelen en het fluwelen comfort van de ruime kamers, waar je kan wegdromen in het panorama van de wijde ongerepte natuur. Les Huguets ontvangt graag.

Je kan er bewegen, springen, lopen, zwemmen, zweven, paardrijden, fietsen, wandelen, kuieren, ruiken, spelen, zingen, eten en drinken, slapen… .. en herbeginnen op jouw ritme in een gepreviligeerd domein van 20 hectaren.

Het centrale punt van Les Huguets is het grote gedeeltelijk overdekte balkon, vanwaar je de rustige uitgestrekte vallei inkijkt, met aan de horizon het middeleeuwse dorpje Penne d’Agenais. Op dit terras kun je ook genieten van een Frans ontbijt of van een heerlijke maaltijd aan het einde van de dag.

Eigen sanitair

Geschikt voor mindervaliden

Internet / WiFi

Kindvriendelijk

Open haard

Sauna

Table d'hotes

Terras of Tuin

Zwembad

  Recente beoordelingen (0 Beoordelingen)

    Er zijn op dit moment geen beoordelingen

Accommodatie & Reserveren

Hier komt het boekingsformulier vanuit VCA

Arrangementen, workshops en bijzonderheden

Massage in de Lot-et-Garonne

Men kan ter plaatse van een ontspannende massage genieten in de relaxruimte bij de sauna. Er is een eerste contact met de handen op de voetzolen, nadien wordt het lichaam geleidelijk gemasseerd op het rythme van de ademhaling ...

Paardrijden in de Lot-et-Garonne

Wandelen in de Lot-et-Garonne

Motorrijden in de Lot-et-Garonne

Sinds enkele jaren krijgen we regelmatig bezoek van groepen motorijders die op weekend komen uit de streek van Bordeaux, Médoc, Toulouse en zelfs uit België, Nederland, Duitsland, Italië. Op vraag van deze groepen h ...

Over de eigenaren van Les Huguets

Authentieke hoeve met 30 ha, prachtig zicht.

Les Huguets wordt gerund door de Belgische eigenaars Poppe-Notteboom: "Gezellige gastvrije Belgen."

Wat maakt Les Huguets uniek?
Ideale basis om de streek te verkennen. "Om onze gasten le laten meegenieten van de uitzonderlijke locatie waar wij mogen vertoeven."

Overweegt u om een hapje mee te eten in Les Huguets?
De specialiteiten van de kok zijn: gevarieerde groenterijke stoofschotels.

Dineren kunt u al vanaf € 30 per persoon.

U kunt door Poppe-Notteboom worden verwelkomd in de volgende talen:
- Nederlands
- Frans
- Engels
- Spaans

Aanbiedingen

0/5.0

Beoordelingen van gasten (0 Beoordelingen)

Op een heuvel met zicht over de vallei van de Lot. Vanuit ons domain, kan men prachtige wandelingen maken, de route van Compostella loopt door ons terrein.

Les Jardins de la France… Zo noemden de Fransen hier de streek en niet onterecht, het landschap hier is een opéénvolging van kleine valleien waar iedere keer terug een mooie verrassing te voorschijn komt, een prachtig dorpje aan de rivier of een oude ommuurde bastide op de heuvel. Men raakt er niet op uitgekeken, elk dorp is uniek.

En de dorpjes leven ook, elke week is er de markt, een belangrijk sociaal gebeuren, men komt er de laatste nieuwsjes te weten maar ook voor aankoop van verse groenten en fruit, planten en lokale specialiteiten.. In de zomer zijn er natuurlijk de feesten en concerten en niet te vergeten het grote vuurwerk op “14 juillet”.

Op een half uurtje van bij ons zijn verschillende mogelijkheden om de klimsport te beoefenen. In Gavaudun is een organisatie die kleine groepen begeleidt op een prachtige bergwand en verderop is een klimpark ( Parc en Ciel ) waar groot en klein hun energie kwijt kunnen in een prachtige omgeving.

Een ideale aktiviteit bij warm weer, we zijn op 4 km van de prachtige rivier “Lot”, een haventje met roeibootjes, motorbootjes om heerlijke tochten te maken. Op sommige plaatsen zijn strandjes waar men zelfs een frisse duik kan nemen.

In Lot et Garonne zijn 7 golfterreinen, het voornaamste en dichtste is op 10 km. van Les Huguets, Villeneuve Sur Lot Golf & Countryclub, een golf met 18 holes.

Uw gemiddelde Beoordeling

Reserverings Nummer

Pin Code

Titel van uw beoordeling

Uw beoordeling

Wat voor Vakantie was dit?

  • Zakelijk
  • Koppels
  • Familie
  • Vrienden
  • Alleen

 Leuke Chambres d'Hôtes in de buurt
Vanaf/nacht€ 65,00

La Tuquette

Sfeervolle Belgische Chambres d’Hôtes in Beaugas met 3 kamers inclusief eigen sanitair. Table d’Hôtes is mogelijk. Huisdieren zijn welkom in