Domaine "Les Teuillères" ligt in het hart van de "Jardin du Ségala", in het departement de Lot, vlakbij de Dordogne.

Ongerepte natuur met bossen, diepe dalen, rotspartijen afgewisseld met glooiende landschappen.

Rust en ruimte, schitterende vergezichten, grotten, kastelen, een levendige sfeer op de vele marktjes, brocantes en festiviteiten, cultuur en uiteraard lekker eten.

  • WiFi
  • Kampeerplaatsen
  • Kindvriendelijk
  • Nederlands contactpersoon
  • Eigen sanitair
  • Lunchen mogelijk
  • Table d'hotes
  • Zwembad
  • Wasmachine

Lizeth Dingemans

Meer over de eigenaar Sluiten

Domaine Les Teuillères wordt gerund door de Nederlandse eigenaren Guido & Lizeth : “Wij zijn een jong actief echtpaar met twee kinderen Stan en Rens.”

Wat maakt Domaine Les Teuillères uniek?
Meegenieten van de gezelligheid van een rustieke camping en gebruik kunnen maken van alle faciliteiten.

Overweegt u om een hapje mee te eten in Domaine Les Teuillères?
De specialiteiten van de kok zijn: Bij voldoende belangstelling bakken wij onze zelfgemaakte pizza’s af in onze traditionele broodoven.

Dineren kunt u al vanaf € 20 per persoon.

U kunt door Guido & Lizeth worden verwelkomd in de volgende talen:
– Nederlands
– Frans
– Engels
– Duits

Meer over Guido & Lizeth
Sinds oktober 2014 zijn wij de nieuwe eigenaren van Domaine Les Teuillères en tevens de enige inwoners van lieudit Les Teuillères.
Na 22 jaar ondernemerschap in Nederland durfden wij de stap te maken naar een nieuwe manier van leven en werken.

max. 2 personen

d’Olive

  • Eenpersoonsbedden
  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche

max. 2 personen

Fleur de Lis

  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche

max. 2 personen

Lilas

  • Eigen toilet
  • Badkamer met douche

Afstand tot Utrecht 1024 km

Tientallen kilometers naar alle kanten vind je een prachtig en eeuwenoud cultuurlandschap dat uniek is voor Frankrijk en zelfs uniek is voor West-Europa. Het is een kleinschalige agrarisch weide- en bosgebied met prachtige natuurlijke beken en rivieren. De dorpjes zijn mooi, authentiek, vriendelijk. .
Het fijnmazig wegennet is smal en rustig. Er is een rijke fauna en vooral een enorme biodiversiteit. Landschapsliefhebbers en biologen en vooral vogelliefhebbers genieten hier volop. De sterren zien nog volop te zien!

In de LOT liggen o.a. Cahors, Figeac, Rocamadour én de gouffre de Padirac. En vergeet de extra mooie dorpjes niet te bezoeken zoals Loubressac, Autoire en Carennac. Ook de beeldenwandeling is een aanrader 'Chemin Art Nature'. Een meer op loopafstand, veel klimparken en kanoën op de Dordogne of de Célé. Uitermate geschikt voor wandel- of fietsvakantie.

U kunt er getuige zijn van de lange geschiedenis van de mens met zijn préhistorische rotsschilderingen, keltische grafmonumenten, middeleeuwse stadjes, kloosters en kastelen.

Veel mogelijkheid tot het maken van mooie wandelingen en fietstochten (racefiets of elektrisch).

Beoordelingen

Liesbeth Sorel

Prachtige locatie!
Eigenaren die het je zo goed mogelijk naar de zin willen maken!

juli 2022

8