Domaine Couleur Menthe à l'O Twee comfortabele gastenkamers 0live en Romarin in de chambres d'hôtes,  gelegen hartje Provence op het Domaine Couleur Menthe à l'Ô nabij het oude Romeinse stadje Riez in het kleine dorpje Allemagne en Provence omgeven door de prachtige natuurstreek van de Gorges du Verdon en zijn meren Sainte Croix en Esparron. Prachtige wandelstreek, fietsroutes tussen de lavendelvelden, waterpret op de meren en de Verdon. Deze twee leuke fris getinte kamers:  beschikken  elk over een 2 persoonsbed bed en eigen sanitair. Er is gezorgd voor een klein koelkastje en een kluis. Kamers voorzien van airco.

Naast de 2 gastenkamers biedt het domein ook de mogelijkheid om in een van de vijf huisjes te verblijven. Ingericht met alle comfort voor een ontspannende vakantie. Met zijn tweetjes, met het gezin of met vrienden.

Domaine Couleur Menthe à l'O

Er zijn eveneens vijf comfortabele vakantiewoningen die gelegenheid bieden om met het ganse gezin, met vrienden of in groep een ontspannende vakantie door te brengen. Gelieve ons persoonlijk te contacteren voor een reservering, een dubbele boeking zou niet leuk zijn, niet? Dank U.

Les Lavandins wordt gerund door de Belgische eigenaren Gerda De Smet en Rene De Peuter.

Wat maakt Domaine Couleur Menthe à l’O uniek?
Combinatie gastenkamers en vakantiehuisjes.

U kunt door Gerda De Smet en Rene De Peuter worden verwelkomd in de volgende talen:
– Nederlands
– Frans

De beschikbaarheidskalender van deze chambres d'hôtes is niet recent bijgewerkt. De eigenaar zal je na het doen van een reservering snel laten weten of je hier in de door jou gewenste periode terecht kan.

Afstand tot Utrecht 1097 km

img class="size-medium wp-image-60601 alignright" src="https://www.chambresdhoteswijzer.nl/wp-content/uploads/2017/09/zwembad-300x225.jpg" alt="" width="300" height="225" /

Ter plaatse kunnen de gasten een frisse duik nemen in de 2 mooie en ruime zwembaden. De allerkleinsten hebben hun eigen plonsbadje. Beveiligd volgens de normen.
Verder een speeltuintje, petanquebaan en tafeltennis.

Op terrasje op de "Place de l'Apéro" onder de bomen kan men rustig even bijpraten met de andere gasten bij een fris drankje of gewoon je spannend vakantieboek even verder lezen.

Kortom, kom volledig tot rust in deze omgeving, tussen lavendel- en graanvelden en geniet onder de azuurblauwe hemel van de Provence.

img class="wp-image-60602 alignright" src="https://www.chambresdhoteswijzer.nl/wp-content/uploads/2017/09/terras-met-bar-300x199.jpg" alt="" width="329" height="218" /

Beoordelingen

Sophie Heyens

Elke keer een gevoel van onbezorgd thuiskomen: dat is vakantie.

december 2018

10

Veerle

Rustig gelegen, winkels/restaurants/uitstapjes in de buurt.

juli 2018

8

Bart en Regina

Wat een geweldige plek. Prachtige zwembaden op enkele meters lopen. Volledige inrichting van het huisje. Alles is er. Oven, magnetron, afwasmachine, bbq, enz. Zelfs een wasmachine is er. We hebben genoten van de rust, de prachtige omgeving en de gastvrijheid van Gerda en Rene.

mei 2018

10

Wim Winant

Ligging. Betrokkenheid met de gasten. Voorkomen dubbele boekingen.

december 2017

8

Bea en Ron Minks

Wij komen al 3 jaar met erg veel plezier bij Gerd en Rene. Zeer gastvrije mensen die er alles aan doen om het de klant naar de zin te maken. We hebben alweer geboekt voor volgend jaar!

december 2017

10

Lieven en Marleen Vandepitte-Lamote

Supervriendelijk onthaal, kraaknette kamer, heerlijke table d\’hôtes.

juli 2017

Ruben en Imre

We zijn zelden zo positief verrast als tijdens ons verblijf bij Couleur Menthe à l\’ô! De huisjes zijn heel erg netjes onderhouden en ingericht. Alle keukenspullen die je nodig hebt zijn aanwezig dus je hoeft eigenlijk niets mee te nemen. Ook zijn er aan veel andere details gedacht. De bedden slapen heerlijk en het is muisstil, ook kun je de kamer (als je wilt) compleet verduisteren, echt een paradijs als je licht slaapt! Het zonverwarmde zwembad was in april al heerlijk om in te zwemmen en wij waren er, volgens andere bezoekers, in de \’koudere\’ week. Wanneer het warm is, is er voldoende schaduw en wanneer het koeler is voldoende beschutting voor de wind. Daardoor is het heerlijk toeven op de eigen veranda waar je op elk moment van de dag heerlijk kunt ontspannen. Gerda was erg behulpzaam om ons verblijf te veraangenamen en had heel wat tips wat betreft bezienswaardigheden, restaurants etc. in de omgeving. Allemagne-en-Provence is verder een fantastische uitvalbasis om de regio te verkennen. We hebben genoten van onze korte wandeling naar het dorpje om een espresso te drinken of wat brood bij de bakker te halen. Verder ligt alles op een steenworp afstand rijden maar zit je net buiten de grote toeristenstroom. Kortom: een grote aanrader en ons zien ze zeker terug!

april 2017