Villa des Prés Chambres d'Hotes
beoordeling
Midden-Frankrijk | Bourgogne | Nièvre | Saint-Révérien
Heeft u deze Chambres d'Hôtes bezocht? Klik dan hier...
Villa des Prés
Prachtige Nederlandse Chambres d'Hôtes op een 19e eeuws landgoed in Saint Révérien met 5 kamers inclusief eigen sanitair en gratis WIFI. Uniek uitzicht op de vallei met haar bossen en weiden en het natuurpark de Morvan.
Faciliteiten
- Alle kamers beschikken over eigen sanitair
- Goed geschikt voor kinderen
- Gratis draadloos internet (WiFi)
- Openhaard aanwezig in minimaal één kamer
- Keuken voor gebruik door gasten
- Terras of tuin voor gasten aanwezig
Prijzen van Villa des Prés
De onderstaande prijzen kunnen afwijken en dienen ter indicatie. Neemt u voor een aktueel prijzenoverzicht, vragen en reserveringen contact op met de eigenaar(s) van deze Chambres d'Hôtes.
Mogelijke betaalwijzen: Contant, Bankoverschrijving.
Reserveer of stel een vraag aan Kees & Inge Stapel
Wilt u een reserveringsaanvraag sturen? Gebruik dan het onderstaande formulier en neem direct contact op met Kees & Inge Stapel, de eigenaar(s) van deze Chambres d'Hôtes. Er wordt zo snel mogelijk contact met u opgenomen.
Contactgegevens Villa des Prés
Chambres d'Hôtes Villa des Prés
38 Route de Corbigny
58420 Saint-Révérien
Frankrijk
Telefoon: +33-386290381
Lengtegraad: 47.21115468949571
Breedtegraad: 3.506736159324646
Over de omgeving van deze Chambres d'Hôtes
Deze Chambres d'Hôtes is gevestigd in een 172 jaar oud pand en is rustig gelegen in een landelijk gebied, in een bosrijke omgeving, tussen de heuvels, dicht bij een rivier, in de buurt van een meer. Het dichtstbijzijnde treinstation is 50 Min.
De accommodatie ligt in een bijzonder gedeelte van het departement Nièvre in het plaatsje Saint-Révérien. Dit departement behoort tot de Franse regio Bourgogne en bevindt zich in Midden-Frankrijk
Vanuit het landhuis en de eeuwenoude Engelse landschapstuin heeft men een adembenemend uitzicht op de glooiende heuvels met haar bossen en weiden en aan de horizon de bergen van het nationale park de Morvan.
Villa des Prés ligt langs de pelgrimsroute van Vezelay naar Santiago de Compestela. Het landhuis ligt aan de rand van een kloosterdorp met haar bijzondere Romaanse kerk van de Orde van Cluny uit de 12e eeuw.
U kunt wandelen, fietsen. golfen, of kanoën, maar vergeet niet ook de talloze middeleeuwse stadjes te bezoeken, de diverse wijngebieden (Pouilly Fumé, Sancerre en Chablis), de kastelen en de musea.
Villa des Prés en vacances écologique
De eigenaars hebben zelf aangegeven de volgende milieubesparende
maatregelen te hebben genomen in en rond hun Chambres d'Hôtes.
Villa des Prés heeft een vé ecoscore van 29%.
- Groene energie via algemeen stroomnet
- Water wordt verwarmd door middel van groene stroom
- Er wordt voornamelijk gebruik gemaakt van spaarlampen
- Afval wordt gescheiden
- Accommodatie wordt gereinigd met milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen
- Lakens en handdoeken worden op lage temperatuur gewassen
Beoordelingen van Villa des Prés
Nog geen beoordelingen geplaatst
Over de eigenaar(s) van Villa des Prés
Villa des Prés - Een ruim en licht landhuis op een prachtig landgoed. Zeer sfeervolle en authentiek ingerichte kamers. Villa des Prés wordt gerund door de Nederlandse eigenaar(s) Kees & Inge Stapel: "Hartelijk, gastvrij en informeel."
Wat maakt Villa des Prés uniek? De combinatie van een heerlijke plek (vroeger mediteerden monniken hier), een prachtig uitzicht en een warm welkom. Deze Chambres d'Hôtes wordt gerund door Kees & Inge Stapel sinds 2007. "We houden van mensen om ons heen, maar als gasten op zichzelf willen zijn respecteren we dat uiteraard."
U kunt door Kees & Inge Stapel worden verwelkomd in de volgende talen:
- Nederlands
- Frans
- Engels
- Duits
- Spaans
Meer over Kees & Inge Stapel
Het fraaie landhuis met haar mooie tuinen, waaronder een middeleeuwse kloostertuin, en schitterend uitzicht is voorzien van vele authentieke elementen zoals hoge bewerkte plafonds, open haarden en lambrizering.
Uw uitgebreide ontbijt, met huisgemaakte jam van vruchten uit de boomgaard, honing van eigen bijen en eitjes van de huiskippen wordt geserveerd in de zonnige ontbijtzaal met schitterend uitzicht op de vallei en de Morvan.
Uw kamer is comfortabel, stijlvol ingericht met een tikje Bourgondische flair. Het 1e klas bedlinnen ligt keurig gestreken op de moderne box-spring matrassen met antieke omlijsting. U heeft de keuze tussen kamers met uitzicht op de vallei en Morvan en kamers met uitzicht op het kloosterdorp. Alle kamers zijn voorzien van privé badkamers, waarvan 4 en suite.
Deze streek bezit een groot cultureel erfgoed en prachtige natuur. Op de website www. villa-des-pres. com kunt u de veelheid aan activiteiten bekijken.
A) Le Vallon - 2 personen
Deze rustige riante kamer ligt gelegen aan de dalzijde en heeft een schitterend onbedorven uitzicht op de tuinen, de vallei met haar weides en bossen en natuurlijk het nationaal park de Morvan.
De luxe ruime badkamer en suite is voorzien van alle moderne comfort.
B) La Chȃtelaine - 2 personen
Deze riante kamer met balkon heeft prachtig uitzicht op het oude klooster en de Romaanse kerk van de Orde van Cluny uit de 12e eeuw.
De ruime badkamer en suite is uitgevoerd in Franse stijl en voorzien van alle comfort.
C) Les Oiseaux - 2 personen
Deze rustige ruime kamer ligt aan de dalzijde en heeft een schitterend onbedorven uitzicht op de tuinen, de vallei met haar weides en bossen en natuurlijk het nationaal park de Morvan.
De ruime luxe badkamer en suite is voorzien van alle moderne comfort.
D) La Santiago - 2 personen
Deze ruime kamer met balkon heeft een prachtig uitzicht op het oude klooster en de Romaanse kerk van de Orde van Cluny uit de 12e eeuw. Dagelijks ziet u pelgrims op weg naar Santiago de Compestela voorbij lopen.
Uw privé badkamer ligt op de gang en is in Franse stijl uitgevoerd.
E) L'Estivale - 4 personen
Deze kamer ligt op de 2e etage. U heeft deze ruime verdieping voor u privé. Deze verdieping is ook geschikt voor een klein gezin met 1 of 2 kinderen. Een separate kinderkamer met 2 losse bedden is op dezelfde etage aanwezig.
De gehele verdieping is in Franse stijl ingericht met originele Bourgondische tomettes (antieke plavuizen) op de vloeren.
Uw privé badkamer ligt op dezelfde verdieping.

















