L'Argentesse 2 kamer Suite Chambres d'Hotes
Zuid-Frankrijk | Languedoc-Roussillon | Gard | Saint-Hippolyte-du-Fort

Eléonore Röring
Beoordeling
L'Argentesse 2 kamer Suite
Onze sfeervolle 2 kamer Suite is rustig gelegen, aan de rand van een authentiek zuidfrans stadje, temidden van wijngaarden en olijfbomen, met een ideale geografische ligging tussen de Middellandse zee en de Cevennen, waar veel te zien en te beleven is.
Faciliteiten
- Zwemgelegenheid aanwezig
- Table d'Hôtes mogelijk op een aantal dagen vanaf €28 per persoon
- Lunchen is mogelijk in overleg
- Alle kamers beschikken over eigen sanitair
- Grotendeels geschikt voor kinderen
- Gratis draadloos internet (WiFi)
- Openhaard aanwezig in gezamenlijke ruimte
- Keuken voor gebruik door gasten
- Terras of tuin voor gasten aanwezig
- Wasmachine gratis te gebruiken
- Strijkijzer en strijkplank gratis te gebruiken
Beoordeling door gasten
- "Ik hier nu voor de 3e keer en voel me helemaal thuis."
- "Een heerlijke accommodatie met een zeergastvrije eigenaresse."
- "Zeer gastvrij,."
- "Paradijs, gastvrijheid, mooie omgeving."
- "Zeer geslaagde vakantie met baby roos."
Zo beschrijven gasten L'Argentesse 2 kamer Suite in een paar woorden:
Gemiddeld geven gasten deze Chambres d'Hôtes een authenticiteitswaarde van 84%
Prijzen van L'Argentesse 2 kamer Suite
De onderstaande prijzen kunnen afwijken en dienen ter indicatie. Neemt u voor een aktueel prijzenoverzicht, vragen en reserveringen contact op met de eigenaar(s) van deze Chambres d'Hôtes.
Mogelijke betaalwijzen: Contant, Bankoverschrijving.
Meer informatie:Reserveer of stel een vraag aan Eléonore Röring
Wilt u een reserveringsaanvraag sturen? Gebruik dan het onderstaande formulier en neem direct contact op met Eléonore Röring, de eigenaar(s) van deze Chambres d'Hôtes. Er wordt zo snel mogelijk contact met u opgenomen.
Contactgegevens L'Argentesse 2 kamer Suite
Chambres d'Hôtes L'Argentesse 2 kamer Suite
Chemin de l'Argentesse
30170 Saint-Hippolyte-du-Fort
Frankrijk
Telefoon: +33-466805822
Lengtegraad: 43.96157831843848
Breedtegraad: 3.8510861992836
Over de omgeving van deze Chambres d'Hôtes
Deze Chambres d'Hôtes is gevestigd in een 37 jaar oud pand en is rustig gelegen in een landelijk gebied, in een bosrijke omgeving, tussen de heuvels, dicht bij een rivier. Montpellier En Nîmes is de dichtstbijzijnde internationale luchthaven. Het dichtstbijzijnde treinstation is Nîmes.
De accommodatie ligt in een mooi gedeelte van het departement Gard in het plaatsje Saint-Hippolyte-du-Fort. Dit departement behoort tot de Franse regio Languedoc-Roussillon en bevindt zich in Zuid-Frankrijk. Saint-Hippolyte-du-Fort ligt in de buurt van de Franse stad Montpellier, Nîmes.
Rustig gelegen, op dezelfde lokatie als "l'Argentesse Gite", aan de rand van een authentiek Zuid-Frans stadje tussen wijngaarden en olijfbomen, maar wel met stedelijke faciliteiten op loopafstand.
De aantrekkelijke geografische ligging biedt veel uitvalsmogelijkheden, zowel op cultureel als op sportief gebied.
Montpellier, Nîmes, Uzès, Arles (van Gogh) Pont du Gard, Cirque de Navacelles, St. Guilhem Le Désert, o. a. zijn steden met een sterke, Romeinse cultureel historische invloed.
Het Cevennen gebergte met de Mont Aigoual (1564m) biedt adembenemende landschappen om eindeloos te wandelen. Hier zijn ook veel spannende, heldere rivieren tussen de rotsen om te kanoën en te duiken.
Als afwisseling hiervan bereikt u het Middellandse zeestrand via de Camargue met zijn paarden en flamingo's in minder dan een uur.
Gastronomische gelegenheden (op loopafstand) en wijnkelders bezoeken, (muziek) festivals beleven, brocantes en kleurige markten.
Er is hier geen lawaai of massatoerisme, de ongerepte natuur maakt deze lokatie zo uniek.
Voor liefhebbers zijn er golfterreinen in Nîmes en Montpellier; ook is er bruisend uitgaansleven aan de kust.
Na boeking sturen wij uitgebreide info om uw reis alvast voor de bereiden.
L'Argentesse 2 kamer Suite en vacances écologique
De eigenaars hebben zelf aangegeven de volgende milieubesparende
maatregelen te hebben genomen in en rond hun Chambres d'Hôtes.
L'Argentesse 2 kamer Suite heeft een vé ecoscore van 46%.
- Gebruik van biologische groente van een lokale boer
- Gebruik van scharrelvlees
- Gebruik van biologische eieren uit supermarkt of groothandel
- Gebruik van biologische of ecologische supermarktproducten met keurmerk
- Energie wordt (deels) opgewekt via eigen zonnepanelen
- Water wordt verwarmd door zonnecollectoren
- Er wordt voornamelijk gebruik gemaakt van spaarlampen
- Waterbesparende technieken zijn op enkele plekken toegepast
- Afval wordt gescheiden en GFT wordt verwerkt tot compost
- Accommodatie wordt gereinigd met milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen
- Lakens en handdoeken worden met milieuvriendelijk wasmiddel gewassen
Beoordelingen van L'Argentesse 2 kamer Suite
![]()
Beoordeling
Verbleef in L'Argentesse 2 kamer Suite in Juni 2011 met partner
Beoordeling
Verbleef in L'Argentesse 2 kamer Suite in Mei 2011
Beoordeling
Verbleef in L'Argentesse 2 kamer Suite in April 2011 met gezin
Beoordeling
Verbleef in L'Argentesse 2 kamer Suite in Juli 2009 met gezin
Beoordeling
Verbleef in L'Argentesse 2 kamer Suite in Juli 2009 met partner
Over de eigenaar(s) van L'Argentesse 2 kamer Suite
L'Argentesse 2 kamer Suite - Dubbele chambres d'hôtes met aparte woon- en slaapkamer . L'Argentesse 2 kamer Suite wordt gerund door de Nederlandse eigenaar(s) Eléonore Röring: "Nederlandse + Française."
Wat maakt L'Argentesse 2 kamer Suite uniek? Rust en privacy, sfeervol en gastvrij, op loopafstand van het centrum, veel uitvalsmogelijkheden, discrete gastvrouw met veel tips en ideeën. Deze Chambres d'Hôtes wordt gerund door Eléonore Röring sinds 2003. "Om creatief en sociaal bezig te zijn. Al onze energie gaat naar deze accommodatie."
Overweegt u om een hapje mee te eten in L'Argentesse 2 kamer Suite? De specialiteiten van de kok zijn: Tappa's, verrassende maaltijd salades, hartige tiramisus, quiches, pizza's uit eigen houtoven, soepen, lamsbout, warme geitenkaasjes in wijn-honingsaus, warme chocolade toetjes... Dineren kunt u al vanaf €28 per persoon.
U kunt door Eléonore Röring worden verwelkomd in de volgende talen:
- Nederlands
- Frans
- Engels
- Duits
Ardoise - 2 personen
Ook weer een sfeervolle kamer met groot romantisch hemelbed, kastruimte, bureautje, uitzicht op tuin en zwembad.
Magnolia - 2 personen
De kamer heeft een eigen entrée, gangetje met toegang tot de badkamer en toilet, bank (bed 200x160), een ronde tafel met 2 stoelen, kastruimte, ventilator, centrale verwarming, uitzicht op tuin en zwembad.
Tevens biedt deze kamer een half overdekt terras, wat dienst doet als woon/eet ruimte in het hoogzeizoen, met een eettafel voor 4 personen, een volledig uitgeruste keuken met alle apparatuur, inclusief was- en afwasmachine.




















