La Vallee Verte Chambres d'Hotes
Beoordeling
Noord-Frankrijk | Champagne-Ardenne | Haute-Marne | Grandchamp
Heeft u deze Chambres d'Hôtes bezocht? Klik dan hier...
La Vallee Verte
La Vallee Verte is een Nederlandse Chambres d'Hôtes in Grandchamp met 5 kamers inclusief eigen sanitair. Table d'Hôtes is mogelijk. Huisdieren zijn welkom in overleg.
Aanbiedingen & Last Minutes
3 = 2 aanbieding
Van € 267 nu voor € 178 per verblijf. Geldig t/m 5 april 2012.
Faciliteiten
- Table d'Hôtes mogelijk in overleg vanaf €25 per persoon
- Huisdieren zijn welkom in overleg
- Alle kamers beschikken over eigen sanitair
- Terras of tuin voor gasten aanwezig
Beoordeling door gasten
- "Thuis, gastvriendelijk, heerlijke keuken, prachtige omgeving."
- "Lieve gastvrouwen, prachtige boerderij, heerlijk eten."
- "Luxe kamer; fantastische omgeving; uitstekende keuken."
- "Zeer gastvrij en sfeervol."
- "Warme sfeer, gastvrijheid en luxe verzorging."
Zo beschrijven gasten La Vallee Verte in een paar woorden:
Gemiddeld geven gasten deze Chambres d'Hôtes een authenticiteitswaarde van 92%
Prijzen van La Vallee Verte
De onderstaande prijzen kunnen afwijken en dienen ter indicatie. Neemt u voor een aktueel prijzenoverzicht, vragen en reserveringen contact op met de eigenaar(s) van deze Chambres d'Hôtes.
Mogelijke betaalwijzen: Contant.
Reserveer of stel een vraag aan Carla & Alie van den Bulk/Kuik
Wilt u een reserveringsaanvraag sturen? Gebruik dan het onderstaande formulier en neem direct contact op met Carla & Alie van den Bulk/Kuik, de eigenaar(s) van deze Chambres d'Hôtes. Er wordt zo snel mogelijk contact met u opgenomen.
Contactgegevens La Vallee Verte
Chambres d'Hôtes La Vallee Verte
8 Rue du Cul du Sac
52600 Grandchamp
Frankrijk
Telefoon: +33-325880345
Lengtegraad: 47.724313596879625
Breedtegraad: 5.451879501342773
Over de omgeving van deze Chambres d'Hôtes
Deze Chambres d'Hôtes is gevestigd in een 426 jaar oud pand en is rustig gelegen in een landelijk gebied langs een doorgaande route naar het zuiden, in een bosrijke omgeving, tussen de heuvels, in de buurt van een meer. Het dichtstbijzijnde treinstation is 10 Km.
De accommodatie ligt in een uniek gedeelte van het departement Haute-Marne in het plaatsje Grandchamp. Dit departement behoort tot de Franse regio Champagne-Ardenne en bevindt zich in Noord-Frankrijk. Grandchamp ligt in de buurt van de Franse stad Dijon en Langres.
Grandchamp ligt in een groene Vallei. Via karakteristieke Franse landweggetjes is er een mooie route naar het vestingstadje Langres. U kunt er o. m. een wandeling maken over de stadswallen vanwaar u dan een prachtig uitzicht heeft over de omgeving en de meren. De kathedraal en het renaissancehuis zijn een bezoek waard. Dit zijn enkele voorbeelden, maar het stadje heeft meer te bieden.
Wanneer u vanuit Grandchamp de route naar Gray volgt begrijpt u waarom de Haute Marne de groene vallei wordt genoemd. U rijdt door dorpjes waar de tijd lijkt stil te hebben gestaan. Champlitte staat bekend om zijn wijnen, maar ook het museum is een aanrader.
Richting Dijon rijdt u door het wijndorpje Montsaugeon, een idyllisch dorpje, waar men de plaatselijke wijn kan proeven en kopen. Houdt u van cultuur dan is een bezoek aan Dijon een absolute aanrader. Als u "de route van het uiltje" volgt komt u langs de meeste bezienswaardigheden van de stad.
Deze hoofdstad van Bourgondië staat het meest bekend om zijn mosterd, maar ook om zijn architectuur en de musea. Dijon is ook zeer geschikt om op je gemak te winkelen, uiteraard af te wisselen met culinaire geneugten. Ten zuiden van Dijon is ook de wijnstad Beaune zeker een bezoek waard.
(ook bekend van “l’Hotel-Dieu de Beaune”).
Dit is slechts een kleine greep uit alles wat onze omgeving te bieden heeft.
Beoordelingen van La Vallee Verte
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Oktober 2011 met partner
betere informatie over wandelroutes.
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in September 2011 met partner
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in December 2010 met vrienden
dus heerlijk bijkomen. gaan we vaker doen.
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Juni 2010 met partner
schitterende kamers
maaltijden voortreffelijk
vriendelijke professionele gastvrouwen.
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Mei 2011 met partner
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Juni 2010 met gezin
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Juli 2009 met partner
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in April 2011 met partner
De rust die je in nederland niet meer vind
en het karakterestieke gebouw.
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Juli 2010 met partner
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in April 2011 met partner
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Januari 2011 met familie
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Mei 2011 met partner
Daarbij hebben de eigenaresses met zeer veel smaak een mooie salon ingericht en een bibliotheek vol met boeken die je als gast mag lezen, dit is erg leuk want wat is het heerlijk om je te nestelen op de bank of in de ruime tuin met een boek en een glas (lees: fles) goede huiswijn!
Onze suite was heel mooi, ruim en met leuke spullen een sfeervol thuis voor de dagen dat we er waren.
Goed bed en mooie schone badkamer.
's Avonds werd er voor ons gekookt en je kon de liefde voor de producten proeven.
Complimenten voor de dames die we de hele dag in touw zagen, druk met het de kamers, de dieren, de tuin en dan ook nog zo'n heerlijk diner serveren!
We kunnen deze accomodatie aanbevelen.
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in September 2010 met vrienden
Gezelligheid, sfeer. Geweldig tussenstopadres voor route naar het zuiden.
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in April 2011 met partner
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Oktober 2010 met partner
Zeer ruime luxe kamer in een fantastische bosrijke omgeving waar je in alle stilte van je nachtrust kan genieten.
Door de uitstekende kwaliteiten van de kokkin hoef je niet persé een restaurant in de omgeving te zoeken en kun je dus genieten van heerlijk eten en een lekker drankje op je logeeradres.
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in September 2010 met partner
Beoordeling
Verbleef in La Vallee Verte in Augustus 2010 met partner
Over de eigenaar(s) van La Vallee Verte
La Vallee Verte wordt gerund door de Nederlandse eigenaar(s) Carla & Alie van den Bulk/Kuik.
U kunt door Carla & Alie van den Bulk/Kuik worden verwelkomd in de volgende talen:
- Nederlands
- Frans
- Engels
- Duits










