• « Ga naar zoeken
  • Bewaar in Favorieten

Le Chevalier des Vosges Petit Hotel

Noord-Frankrijk | Alsace-Lorraine | Vogezen | Bussang

9.1
Beoordeling

Le Chevalier des Vosges

Prima Nederlands Chambres et Table D'Hôtes met 7 kamers inclusief eigen sanitair. Diner, overnachting en ontbijt samen 48 euro p.p. Huisdieren welkom. Gratis Wifi en internet.

Faciliteiten

  • Diner is inbegrepen bij kamerprijs (halfpension)
  • Lunchen is mogelijk in overleg
  • Huisdieren zijn welkom
  • Alle kamers beschikken over eigen sanitair
  • Grotendeels geschikt voor kinderen
  • Gratis draadloos internet (WiFi)
  • Computer met internet gratis beschikbaar
  • Terras of tuin voor gasten aanwezig
  • Wasmachine te gebruiken tegen meerprijs
  • Strijkijzer en strijkplank gratis te gebruiken

Foto's van Le Chevalier des Vosges

Beoordeling door gasten

    Zo beschrijven gasten Le Chevalier des Vosges in een paar woorden:

  • "Uitstekend."
  • "Leuk, gezellig en zeer gastvrij!"
  • "Ridderlijker kun je niet worden geherbergd!"
  • "Gastvrij sfeervol en prima eten."
  • ""ongedwongen gastvrijheid"."

Gemiddeld geven gasten deze Petit Hôtel een authenticiteitswaarde van 90%

Prijzen van Le Chevalier des Vosges

De onderstaande prijzen kunnen afwijken en dienen ter indicatie. Neemt u voor een aktueel prijzenoverzicht, vragen en reserveringen contact op met de eigenaar(s) van deze Petit Hôtel.

Petit Hôtel Prijzen

Prijs is voor 2 personen per nacht inclusief ontbijt.

Vanaf €60,- per nacht.

Mogelijke betaalwijzen: Contant, Maestro (PIN), Bankoverschrijving.

Meer informatie:

Reserveer of stel een vraag aan Hans Timmermans

Wilt u een reserveringsaanvraag sturen? Gebruik dan het onderstaande formulier en neem direct contact op met Hans Timmermans, de eigenaar(s) van deze Petit Hôtel. Er wordt zo snel mogelijk contact met u opgenomen.

Persoonlijke gegevens

Naam: *
Telefoon:


Uw Verblijf

Aankomst datum: - - dd-mm-jjjj
Aantal nachten:
Aantal kamers:


Reisgezelschap

Aantal volwassenen:
Aantal kinderen:
Aantal honden:


Overige gegevens

Wilt u mee dineren?:
Bij een Table d'Hôtes schuift u aan bij de eigenaars voor een diner met lokale ingrediënten.
Opmerkingen en vragen:


Reserveringsaanvraag Verzenden

 
  Laat deze velden leeg i.v.m. spam preventie:


* Verplicht veld

Contactgegevens Le Chevalier des Vosges

Petit Hôtel Le Chevalier des Vosges
5 Avenue de la Gare
88540 Bussang
Frankrijk

Telefoon: +33-786271090

Lengtegraad: 47.884060444105145
Breedtegraad: 6.854267120361328

Over de omgeving van deze Petit Hôtel

Dit Petit Hôtel is gevestigd in een 92 jaar oud pand en is rustig gelegen, in een bosrijke omgeving, tussen de heuvels, dicht bij een rivier. Le Chevalier des Vosges ligt in een wintersportgebied. Airport Basel-Mulhouse is de dichtstbijzijnde internationale luchthaven. Het dichtstbijzijnde treinstation is Remirémont.

De accommodatie ligt in een bijzonder gedeelte van het departement Vogezen in het plaatsje Bussang. Dit departement behoort tot de Franse regio Alsace-Lorraine en bevindt zich in Noord-Frankrijk. Bussang ligt in de buurt van de Franse stad Gerardmer.

Bussang is het hoogste dorp aan de Moezel.
Hier ontspringt de rivier, die door de Vogezen naar Luxemburg en Koblenz in Duitsland naar de Rijn stroomt.
Bussang ligt tussen 600 - 1200 meter hoogte in de 'Haut Vosges' in het zuiden van het Parc Naturel Régional des Ballons de Vosges.

Er is een enorm aantal mogelijkheden voor uitstapjes en activiteiten. Een greep.

- Tal van wandelroutes vanuit Bussang de heuvels in, met de bron van de Moezel op 2, 5 kilometer.
- Het beroemde Théâtre du Peuple, geschenk van de schrijver Maurice Pottecher (1867-1960) aan Bussang in 1895.
- Bij Bussang: visvijvers, zwemvijver in de Moezel, klimrots, parapente, ATBverhuur en –routes.
- Voie Verte: 30 kilometer spiegelglad geasfalteerd fietspad / skeelerpad over het voormalige spoortracé naar Rémiremont. Beginpunt (eigenlijk eindpunt) bij ons voor de deur!
- In Le Thillot (op 10 km) nu geopend: vroegere koper- en zilvermijnen van de Hertogen van Lotharingen 16e – 18e eeuw.
- In buurdorp St. Maurice ski- en langlaufgebied ‘Le Rouge Gazon’ op 1100 m met diverse mooie wandelroutes (o. a. Lac de Perches, terug naar Bussang)
- Op 15 km de Ballon d’Alsace (1250 m) met skipistes, langlaufen, wandelingen (watervallen, rond de top)
- Op 8 km de top van de Drumont (1200 m). Ferme auberge, wandelingen.
- Autotocht over de Route de Crête, d. w. z. over de toppen van de Vogezen, de Grand Ballon, Col de la Schlucht, ferme auberges (boerenherbergen met eten/drinken).
- Hartmannswillerkopf (Vieil Armand): bijzondere uitstap op 45 minuten rijden, aan de Route de Crête, slagveld uit de Eerste Wereldoorlog, met indrukwekkende loopgraven-wandeling en prachtige uitzichten richting Rijndal (Elzas), monument, oorlogskerkhof.
- De Elzas wijnroute start 20 km van Bussang (begint in Thann): leuke stadjes om te bekijken en wijn te proeven zoals in Ribeauville (3 kastelen), Riquewihr (middeleeuwse stad), Eguisheim, Kaisersberg, Rouffach (ooievaars, opmerkelijk plein).
- Kasteel Haut-Koeningsbourg boven het Elzasdal en dichtbij dierenpark Montagnes des Singes met apen, Volerie des Aigles (roofvogels).
- Mulhouse (op 50 km) mooie stad met Nationaal Automobielmuseum (verzameling Schlumpf, veel Bugatti’s), Spoorwegmuseum, Electropolis (museum van de elektriciteit), dierentuin.
- Colmar (op 60 km) schilderachtig prachtige oude stad, klein Venetië.
- Straatsburg (op 80 km)
- Thann (op 20 km) Oog van de Heks, rivier de Thur, mooi centrum, wijngaarden, kapel.
- Het wereldcentrum van de antroposofie, het Goetheanum, ligt in Dornach, vlakbij Basel in Zwitserland, op 95 km afstand of ca. 1 uur en 20 minuten rijden.
- De kapel “de Dame du Haut” (1954) van architect Le Corbusier ligt in Ronchamp, en wordt beschouwd als een van de mooiste voorbeelden van de Frans/Zwitserse architect Le Corbusier en een van de meest belangrijke en succesvolle voorbeelden van religieuze architectuur in de 20e eeuw. Ronchamp ligt op 43 km, 45 minuten rijden.

Le Chevalier des Vosges en vacances écologique

vacances ecologique

De eigenaars hebben zelf aangegeven de volgende milieubesparende
maatregelen te hebben genomen in en rond hun Petit Hôtel.

Le Chevalier des Vosges heeft een ecoscore van 26%.

  • Gebruik van biologisch vlees
  • Gebruik van biologische eieren van een lokale boerderij
  • Gebruik van biologische of ecologische supermarktproducten met keurmerk
  • Water wordt verwarmd door middel van groene stroom
  • Er wordt voornamelijk gebruik gemaakt van spaarlampen
  • Lakens en handdoeken worden op lage temperatuur gewassen

Beoordelingen van Le Chevalier des Vosges




8
Beoordeling
Peter Felix: "Uitstekend."
Verbleef in Le Chevalier des Vosges in Juni 2011 met familie
Vriendelijkheid van de eigenaar, deze man is niets te veel om het zijn gasten naar de zin te maken.
8.8
Beoordeling
D'hulst Gommaar: "Leuk, gezellig en zeer gastvrij!"
Verbleef in Le Chevalier des Vosges in Juni 2011 met vrienden
Ligging is absoluut perfect, zeker voor wieler-en of wandeltouristen. Sfeer is gemoedelijk, zonder stress en het eten was overheerlijk. Hans is een zeer goede kok.
De badkamer kon wel wat groter.
10
Beoordeling
Ineke Van Oosterhout: ""ongedwongen gastvrijheid"."
Verbleef in Le Chevalier des Vosges in Maart 2011 met vrienden
De ligging, centraal op het pleintje, het uitzicht, geweldig. De sfeer in het huis was super. Het eten was heerlijk en verassend. De uitstraling van de eigenaar rustgevend. Wat moet je nog meer?
10
Beoordeling
Kitina En John Paas: "Ridderlijker kun je niet worden geherbergd!"
Verbleef in Le Chevalier des Vosges in December 2010 met gezin
Het gevoel dat je nergens aan hoeft te denken en dat je toch thuis bent door de zorgzaamheid van de herbergier. Ook de locatie; je hoort er zo goed als niks. Alleen het zacht kabbelend beekje als je slaapt met het raam open. De omgeving is fenomenaal en je hoeft niet lang te reizen om er te komen.
8.5
Beoordeling
Carla Achterberg: "Gastvrij sfeervol en prima eten."
Verbleef in Le Chevalier des Vosges in December 2011 met gezin
Een gezellige en gemoedelijke sfeer. het eten is uitstekend! In heel de omgeving is dit eigenlijk de enige plek waar je goed kunt eten! de bedden zijn prima evenals de kamers. 15 km verderop is een prima skigebied voor beginners maar ook zeker voor gevorderden die het rustig aan willen doen.
Adviseer de gasten om sneeuwkettingen mee te nemen. die zijn hard nodig als je wilt gaan skieen.

Over de eigenaar(s) van Le Chevalier des Vosges

Le Chevalier des Vosges wordt gerund door de Nederlandse eigenaar(s) Hans Timmermans.

U kunt door Hans Timmermans worden verwelkomd in de volgende talen:

  • Nederlands
  • Frans
  • Engels
  • Duits

Kamer 1 - 2 personen

Meer informatie...

Kamer 2 - 2 personen

Meer informatie...

Kamer 3 - 2 personen

Balkonkamer.

Meer informatie...

Kamer 4 - 3 personen

Meer informatie...

Kamer 7 - 2 personen

De sfeervolle 'houten' kamer.

Meer informatie...

Kamer 8 - 2 personen

Meer informatie...